W biznes

Grafika składa się z różnych wykresów, które przedstawione są w trójwymiarze. Główny plan na zdjęciu zajmuje duży, pomarańczowy wykres kołowy, który służy jako podest. Jest wycięty z niego niewielki trójkąt i przesunięty kawałek w lewo. Po obu stronach wykresu kołowego znajdują się wykresy słupkowe, które również są przedstawione w trójwymiarze. Za podestem są przedstawione wykresy, które wyglądają jakby były otwarte w przeglądarce internetowej. Na grafice znajdują się także osoby stojące przy wykresach. Po jednej stronie na wykresach słupkowych siedzi mężczyzna pracujący na laptopie. Na podłodze wykresu kołowego, stoi mężczyzna z kobietą, którzy analizują wykres na tablicy. Przed kołowym wykresem stoi mężczyzna z lornetką i kobieta z tabletem, a na nim dwoje ludzi, pan z megafonem i kobieta, która odczytuje kolejny wykres.

20 prognoz dla 20 dziedzin gospodarki

Zdjęcie białego talerza z wykwintną potrawą w pomarańczowym sosie. Prawdopodobnie kasza z tuńczykiem w żółtku.

Kulinarne mistrzostwo

Zdjęcie przedstawia wąską alejkę w sadzie. Środek zdjęcia jest nieostry, uwagę przyciągają bowiem gałęzie pełne rumianych, czerwonych i pomarańczowych jabłek po obu stronach fotografii.

Dobre, bo polskie

Grafika przedstawia kobietę siedzącą przed ekranem komputera. Kobieta ma długie ciemne włosy, okrągłe okulary, a ubrana jest w żółtą bluzkę. Jedną ręką obsługuje klawiaturę, a drugą ma podpartą pod brodą.

E-learning dla każdego

zdjęcie młodej kobiety siedzącej przez laptopem, obok leży filiżanka z kawą, z tyłu widać kawałek beżowej kanapy i okno

Pracuj zdalnie i bezpiecznie

Zdjęcie przedstawia młodą kobietę siedzącą przy stole. Ma krótkie, czarne włosy sięgające do ramion. Nosi czarne okulary w grubej oprawce. Ubrana jest w białą koszulę w delikatne ciemne kropki, z rękawem długości trzy czwarte. Rozmawia przez telefon, który trzyma przy prawym uchu. Obok jej ręki stoi mała, biała filiżanka. Lewą ręką obsługuje laptopa. Za kobietą stoi zielona roślina.

Informatyka jest kobietą

Pokaż więcej