W biznes

Grafika utrzymana w kolorystyce biało-niebieskiej. Na pierwszym planie widzimy białe elementy – planetę, na której stoi rakieta, a obok niej mężczyznę wbijającego niebieską flagę w powierzchnię planety. Na drugim planie widzimy oddaloną Ziemię. Tło ilustracji jest jasnoniebieskie.

Oni podbiją świat!

Na zdjęciu widzimy mężczyznę w średnim wieku – rozmówcę, dra Sierpińskiego. Ma ciemne włosy, a na twarzy delikatny zarost. Ubrany jest w garnitur w odcieniu niebieskiego. Marynarkę ma rozpiętą, pod nią ma błękitną koszulę, a pod szyją zawiązany bordowy krawat, który dodatkowo zdobią błękitne i pomarańczowe paski. Mężczyzna jest lekko pochylony do przodu i opiera się o stojący przed nim stół. Jego blat jest w odcieniach brązu, a powierzchnia lakierowana tak, że widać w niej odbicie mężczyzny. Za nim znajdują się duże czarne drzwi dwuskrzydłowe z szybami.

Rozmowa z dr. n. med. Radosławem Sierpińskim: Zarządzać własnym zdrowiem

Zdjęcie przedstawia kompozytora Adama Skorupę, który pozuje na tle studnia nagraniowego. Tło jest rozmazane dominuje w nim ciemnoczerwona kolorystyka. Artysta Patrzy jasnymi, błękitnym oczyma wprost w obiektyw. Ubrany jest w biały, gładki T-shirt i ciemną sztruksową koszulę, z kieszonką na lewej piersi, którą pozostawił rozpiętą. Ręce trzyma przy sobie. Mężczyzna nosi zmierzwiony zarost – wąsy i brodę, w których wyraźnie widać już siwiznę. Krótkie włosy ma zaczesane na bok. Lekko się uśmiecha.

Rozmowa z kompozytorem Adamem Skorupą: Pasja dźwięku

Na zdjęciu widzimy kobietę, która z zamkniętymi oczyma i dużym skupieniu, wącha zielone liście rośliny zdobiącej wnętrze, w którym się znajduje. Roślina została umieszczona w cynowym dzbanie i postawiona na parapecie. Kobieta nosi krótkie, ciemne włosy, które sięgają jej do ramion. Prawą ręką delikatnie przytrzymuje wąchane przez siebie liście.

Tak pachną emocje, czyli kiedy nos staje się narzędziem pracy

Biała lista podatników VAT

Biała lista podatników VAT

Opowieść o chlebie

Opowieść o chlebie

Pokaż więcej