W biznes

Zdjęcie przedstawia wąską alejkę w sadzie. Środek zdjęcia jest nieostry, uwagę przyciągają bowiem gałęzie pełne rumianych, czerwonych i pomarańczowych jabłek po obu stronach fotografii.

Dobre, bo polskie

Grafika przedstawia kobietę siedzącą przed ekranem komputera. Kobieta ma długie ciemne włosy, okrągłe okulary, a ubrana jest w żółtą bluzkę. Jedną ręką obsługuje klawiaturę, a drugą ma podpartą pod brodą.

E-learning dla każdego

zdjęcie młodej kobiety siedzącej przez laptopem, obok leży filiżanka z kawą, z tyłu widać kawałek beżowej kanapy i okno

Pracuj zdalnie i bezpiecznie

Zdjęcie przedstawia młodą kobietę siedzącą przy stole. Ma krótkie, czarne włosy sięgające do ramion. Nosi czarne okulary w grubej oprawce. Ubrana jest w białą koszulę w delikatne ciemne kropki, z rękawem długości trzy czwarte. Rozmawia przez telefon, który trzyma przy prawym uchu. Obok jej ręki stoi mała, biała filiżanka. Lewą ręką obsługuje laptopa. Za kobietą stoi zielona roślina.

Informatyka jest kobietą

Grafika utrzymana w kolorystyce biało-niebieskiej. Na pierwszym planie widzimy białe elementy – planetę, na której stoi rakieta, a obok niej mężczyznę wbijającego niebieską flagę w powierzchnię planety. Na drugim planie widzimy oddaloną Ziemię. Tło ilustracji jest jasnoniebieskie.

Oni podbiją świat!

Na zdjęciu widzimy mężczyznę w średnim wieku – rozmówcę, dra Sierpińskiego. Ma ciemne włosy, a na twarzy delikatny zarost. Ubrany jest w garnitur w odcieniu niebieskiego. Marynarkę ma rozpiętą, pod nią ma błękitną koszulę, a pod szyją zawiązany bordowy krawat, który dodatkowo zdobią błękitne i pomarańczowe paski. Mężczyzna jest lekko pochylony do przodu i opiera się o stojący przed nim stół. Jego blat jest w odcieniach brązu, a powierzchnia lakierowana tak, że widać w niej odbicie mężczyzny. Za nim znajdują się duże czarne drzwi dwuskrzydłowe z szybami.

Rozmowa z dr. n. med. Radosławem Sierpińskim: Zarządzać własnym zdrowiem

Pokaż więcej