W trasę

Grafika przedstawia rodzinę podróżującą PKP IC w czasach pandemii. W różowej ramce umieszczono rysunek wnętrza wagonu. Po lewej stronie w osobnych fotelach siedzą ubrana na niebiesko mała dziewczynka i jej mama w różowej sukience, trzymająca otwartą książkę. Po środku znajduje się stolik, okno, za którym widać las, góry i niebo. Powyżej okna jest półka na bagaż, na której leżą zielona i niebieska walizka. Po prawej stronie obrazka w osobnych fotelach siedzą ojciec i starsza córka. Oboje trzymają w rękach książki. Rodzice mają na twarzach żółte maseczki, a starsze dziecko niebieską, które zasłaniają im usta i nos. Bez maseczki podróżuje tylko najmłodsza dziewczynka.

Bezpieczna podróż podczas epidemii

Na zdjęciu widoczny jest budynek z muralem. Jest to grafika pokazująca scenkę w przedziale pociągu – widać konduktora i pasażerów. Przedstawiona jest w formie obrazka z puzzli, do ułożenia którego brakuje kilku elementów. Na samej górze widnieje napis „wszystko dobrze się ułoży”.

Pracownicy kolei #ZawszeNaSłużbie

zdjęcie dworca w tarnowie

Dworzec Roku 2020

Pracownicy PKP IC w maseczkach ochronnych stoją w pustym bezprzedziałowym wagonie pociągu Dart. W rękach trzymają kartki A4 z wydrukwanycm hasłem #ZawszeNaSłużbie

Pracownicy kolei #ZawszeNaSłużbie

Podróż bez barier

kobieta i mężczyzna, oboje w średnim wieku, siedzą w pociągu, w wagonie bezprzedziałowym, rozmawiają i uśmiechają się

Komfort na pokładzie

Pokaż więcej