Wybierając się w podróż pociągiem do jednej z europejskich stolic, masz gwarancję najwyższego komfortu. Dzięki wygodnym miejscom siedzącym i leżącym możesz swobodnie wypocząć. Przy każdym fotelu znajdują się gniazdka elektryczne, które pozwolą na relaks przy ulubionym filmie lub serialu oglądanym na tablecie czy laptopie.

Cztery stolice

Pociąg IC „Nightjet” relacji Wiedeń/Budapeszt – Wrocław – Berlin umożliwia dzienny dojazd do Berlina oraz nocny do Wiednia, Bratysławy i Budapesztu. Po polskiej stronie zatrzymuje się m.in. na stacjach Wrocław Główny, Opole Główne i Zielona Góra.

Pociąg wyrusza z Berlina, a na terenie Polski następuje podział składu na dwie części. Jedna z nich jedzie przez stolice województw – Katowice, Kraków, Rzeszów – do Przemyśla, a druga kieruje się na południe i przejeżdża przez Ostrawę, by na terenie Czech rozdzielić się na dwa składy. Jeden dociera do Wiednia, a drugi jedzie do Budapesztu przez Bratysławę.

Podróże w najlepszej cenie

Dla naszych pasażerów przygotowaliśmy ofertę promocyjną SuperPromo International, która pozwala podróżować po Europie już od 14,90 euro. Bilet na miejsce sierdzące z Wrocławia do Berlina można kupić od 14,90 euro, do Wiednia – od 19 euro. Za miejsce w kuszetce trzeba dopłacić 20 euro.

Dlaczego warto podróżować z PKP Intercity za granicę?

Informacje znajdziesz w specjalnej zakładce na intercity.pl/czterystolice