PKP Intercity zapewnia liczne atrakcje dla kibiców ulokowane w specjalnych strefach przewoźnika dostępnych na mecie etapów w Krakowie i Katowicach. Fani ugaszą tu pragnienie, sprawdzą swoje umiejętności kolarskie czy – w mobilnym serwisie rowerowym – skorzystają z prostych napraw, wyregulowania przerzutek czy hamulców. Na najmłodszych czekają Ozoboty, czyli rozwijające kreatywność roboty edukacyjne. A przed namiotem wszyscy wypoczną w strefie chilloutu z leżakami i pufami.

Polska na szlaku

Promocja regionalnej turystyki łączy Tour de Pologne i PKP Intercity, które współpracuje m.in. z Polską Organizacją Turystyczną i zachęca do odkrywania niezwykłych zakątków Polski w czasie podróży pociągami przystosowanymi do przewozu rowerów. A na łamach naszego magazynu opisujemy ciekawe krajoznawczo region, wyszukując ulokowanych tam niebanalnych atrakcji.

Redakcja magazynu kibicuje zawodnikom, a Czytelników zaprasza do śledzenia wyścigów na stronie: http://www.tourdepologne.pl/blog/kategoria/news/

Ciesz się z nami!

Już wkrótce czekajcie na specjalne relacje! W pierwszej opiszemy przyznanie nagrody specjalnej dla najszybszego zawodnika II etapu – na odcinku z Tarnowskich Gór do Katowic. W drugiej nagradzanie najlepszej drużyny całego wyścigu na mecie ostatniego etapu w Bukowinie Tatrzańskiej.